Podróżuj z Tripsta dookoła świata!

Tripsta jest internetowym biurem podróży, które umożliwia rezerwację biletów lotniczych do wszystkich zakątków świata, korzystając zarówno z regularnych jak i tanich linii lotniczych!

Portal Tripsta.pl należy do firmy Travelplanet24 oferującej swoje usługi w krajach Unii Europejskiej, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Grecji. Nasze biuro istnieje od kwietnia 2005, a jego założycielami i jednocześnie właścicielami są Philipp Brinkmann i Kristof Keim. Na polskim rynku jesteśmy obecni od połowy 2010 roku. Travelplanet24 jest również właścieielem stron internetwoych travelplanet24.com, myferry.de, myferry.eu, tripsta.co.uk, tripsta.eu.

 

Tripsta jest internetowym biurem podróży, które umożliwia rezerwację biletów lotniczych do wszystkich zakątków świata, korzystając zarówno z regularnych jak i tanich linii lotniczych.Portal Tripsta.pl należy do firmy Travelplanet24 oferującej swoje usługi w krajach Unii Europejskiej, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Grecji. Nasze biuro istnieje od kwietnia 2005, a jego założycielami i jednocześnie właścicielami są Philipp Brinkmann i Kristof Keim. Na polskim rynku jesteśmy obecni od połowy 2010 roku. Travelplanet24 jest również właścieielem stron internetwoych travelplanet24.com, myferry.de, myferry.eu, tripsta.co.uk, tripsta.eu.

1.

Wejdz na stronę i wybierz ofertę

2.

Kliknij POBIERZ KOD

3.

Podaj swój e-mail

4.

Przepisz, wydrukuj lub pobierz na telefon

5.

Podaj usługodawcy kod, pokaż na telefonie QR KOD lub wydrukuj i ciesz się Rabatem.pl

Kontakt

Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

Tripsta

100% gwarancji bezpiecznych zakupów