Pizzeria Zamkowa - Margherita Plus 40 cm!

26zł

19zł

kod

Nieaktywna

Oszczędzasz

27%

Do końca

Pobrano

26/50

Z RABATEM.PL Pizza Margherita Plus, 40 cm - 3 składniki do wyboru (mięso lub warzywo) tylko 19 zł zamiast 26 zł! w Pizzerii ZAMKOWA w Nowym Sączu.

Pizzeria Zamkowa to przytulna restauracja, która mieści się naprzeciw sądeckich ruin Zamku. Aromat i receptura sprawi Wam wielką przyjemność degustacji w Pizzerii Zamkowej, która mieści się naprzeciw sądeckich ruin zamku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej klimatycznej restauracji, jak również do złożenia zamówienia pizzy na dowóz! 

Na dowóz w ograniczonej strefie, doliczamy 2 zł. Przy zamówieniu telefonicznym, należy poinformować o posiadaniu kuponu i oddać go kierowcy.

 

Z RABATEM.PL Pizza Margherita Plus, 40 cm - 3 składniki do wyboru (mięso lub warzywo) tylko 19 zł zamiast 26 zł! w Pizzerii ZAMKOWA w Nowym Sączu.

Pizzeria Zamkowa to przytulna restauracja, która mieści się naprzeciw sądeckich ruin Zamku. Aromat i receptura sprawi Wam wielką przyjemność degustacji w Pizzerii Zamkowej, która mieści się naprzeciw sądeckich ruin zamku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej klimatycznej restauracji, jak również do złożenia zamówienia pizzy na dowóz! 

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Przy zamówieniu na dowóz - tel.18 444 45 33 lub 604 477 110, należy poinformować telefonicznie o posiadaniu kuponu i oddać go kierowcy - przy zamówieniach na dowóz doliczamy + 2 zł. Przy zamówieniu w lokalu (ul. Bóźniacza 2 Nowy Sącz), kupon należy przedstawić przed zamówieniem.

1.

Wejdz na stronę i wybierz ofertę

2.

Kliknij POBIERZ KOD

3.

Podaj swój e-mail

4.

Przepisz, wydrukuj lub pobierz na telefon

5.

Podaj usługodawcy kod, pokaż na telefonie QR KOD lub wydrukuj i ciesz się Rabatem.pl

Kontakt

Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

Pizzeria Zamkowa

ul. Bóźnicza 2

Nowy Sącz

tel. 184444533

http://www.pizzeria-zamkowa.com/

100% gwarancji bezpiecznych zakupów