-10 zł na Spektakl w Teatrze Nowym!

ODKRYJ KOD IKONA
50 zł 40 zł - 20%

Do końca oferty pozostało:

27

Udostępnij ofertę:

Z RABATEM.PL Zapłacisz 10 złotych mniej w TEATRZE NOWYM!

Np. Za spektakl "Ciotki na wydaniu" zapłacisz 25 zł zamiast 35 zł!

Za spektakl "Miłosne porachunki" - 26.05.2018 (PREMIERA!)  zapłacisz 40 zł zamiast 50 zł!

Za spektakl "Emigranci" zapłacisz 40 zł zamiast 50 zł!

Teatr Nowy Zaprasza na spektakle:

"Nadzieja" - 14,15.05.2018 

"Emigranci" - 11.05.2018 

"Miłosne porachunki" - 26.05.2018 (PREMIERA!)  zapłacisz 40 zł zamiast 50 zł!

Teatr Nowy działa w przepięknej kamienicy na ulicy Jagiellońskiej 36. Posiada niezwykle klimatyczną scenę kameralną, której niepowtarzalna aura pozwala stworzyć bliską więź aktora z widzem oraz przenieść go w świat niezwykłych historii, przedstawianych w spektaklach. W skład zespołu Teatru Nowego wchodzą zawodowi aktorzy.Teatr Nowy wciąż poszerza swój repertuar o nowe tytuły, by móc zadowolić każdą grupę odbiorców. Mamy nadzieję, że nasza pasja i chęć tworzenia, pozwoli zaszczepić w okolicznych mieszkańcach miłość do Teatru, by móc zapisać się w historii Nowego Sącza jako Stacjonarny Teatr Nowy!Więcej informacji jest tutaj: www.teatrnowysacz.pl!

Teatr Nowy jest nowo powstałym miejscem na Mapie Kulturalnej Nowego Sącza oraz Małopolski. Został stworzony przez ludzi kochających Teatr, ludzi kreatywnych, odważnych i młodych. Wspierany jest przez fundację Daj z siebie Wszystko na rzecz Kultury i Sztuki Nowosądecczyzny. Misją Teatru jest stworzenie nowego miejsca kulturalnego, w którym to każdy widz znajdzie coś dla siebie! W repertuarze znajdują się spektakle dla dzieci, młodzieży, oraz dorosłych. W Teatrze Nowym młodzi adepci sztuki teatralnej mają możliwość rozwijania swojej pasji na zajęciach Szkółki Teatralnej – “Banku Talentów”

Aby skorzystać, klinknij ODKRYJ KOD, następnie podczas transakcji pokaż kod lub zapamiętaj, powiedz hasło i ciesz się RABATEM! :)

- 20%
kontakty

Adres:

Teatr Nowy

Jagiellońska 36

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.teatrnowysacz.pl

Telefon:

508723986